Specjalista ds. IT

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję w swojej branży oraz wieloletnią tradycję na rynku europejskim. Obecnie w związku z faktycznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szamotuły k. Poznania
Nr ref. SPIT/0920
Zadania
  • nadzór nad infrastrukturą IT (kilkadziesiąt komputerów stacjonarnych i laptopów, sieć, serwery, CCTV)
  • administrowanie bazami danych w języku SQL
  • wdrażanie i nadzór nad systemem oraz sprawnością działania oprogramowania (środowisko Windows, MS Office, system ERP oraz MES)
  • zapewnienie bezpieczeństwa oraz bezawaryjności infrastruktury (ochrona antywirusowa, stabilność sieci etc.)
  • diagnostyka oraz pomoc pracownikom w rozwiązywaniu problemów związanych z IT
  • ścisła współpraca z centralą firmy w zakresie usprawnień oraz ujednolicania standardów
  • szkolenie nowych pracowników z zasad IT obowiązujących w firmie
Wymagania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (znajomość specyfiki pracy w firmie produkcyjnej lub logistycznej będzie dodatkowym atutem)
  • praktyczna znajomość Active Directory
  • doświadczenie w administrowaniu bazami danych oraz systemami serwerowymi Microsoft
  • znajomość języka SQL, systemów Windows/Linux oraz zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN Access Point
  • doświadczenie w pracy z technologią wirtualizacji VMware
  • mile widziana znajomość drukarek i skanerów przemysłowych 1 i 2 D (wydruk etykiet produktów)
  • mile widziana znajomość przynajmniej jednego języka programowania
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość samodzielnej realizacji projektów IT
  • pracę z nowoczesną infrastrukturą IT i wpływ na jej rozwój
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe
  • pozostałe warunki pracy  – niezbędne narzędzia, wsparcie w rozwoju, benefity