Regionalny Inżynier Sprzedaży

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, producent wysokiej jakości maszyn stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Gama produktów obejmuje także kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji procesu wtrysku. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych producentów w swojej branży na świecie oraz zatrudnia w skali globalnej kilka tysięcy osób. Firma ma stabilną pozycję rynkową i charakteryzuje się przyjazną atmosferą opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności. Zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, wtryskarki, które produkuje nasz klient są dostosowane do proekologicznych trendów zmieniającego się świata przetwórstwa tworzyw sztucznych. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. śląskie, małopolskie i podkarpackie
Nr ref. RISM/0421
Zadania
  • rozwój sprzedaży na podległym terenie obejmujący wszystkie elementy relacji z klientami – inżynier sprzedaży zarządza swoim obszarem i ustala priorytety sprzedażowe (prowadzi segmentację rynku, prowadzi politykę cenową, analizuje wyniki sprzedaży, analizuje działania konkurencji)
  • pozyskiwanie nowych klientów w branży producentów wyrobów z tworzyw sztucznych – wyszukiwanie nowych podmiotów, nawiązywanie kontaktu, poznawanie potrzeb, przygotowywanie „szytych na miarę” ofert, prezentacja ofert
  • utrzymywanie kontaktów z Klientami – rozwój relacji i poziomu sprzedaży u obecnych klientów
  • prowadzenie prezentacji i spotkań sprzedażowych, negocjacji i zawieranie umów z Klientami
  • prowadzenie projektów w zakresie sprzedaży złożonych systemów
  • uczestnictwo w targach branżowych w Polsce i za granicą
Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znakomite umiejętności budowania relacji z klientami
  • wiedza z zakresu mechaniki i automatyki przemysłowej
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • nastawienie na wynik
  • samodzielność oraz samodyscyplina
Oferujemy
  • odpowiedzialną pracę  z dużą dozą samodzielności
  • kilkumiesięczne szkolenie wprowadzające oraz szkolenia techniczne i sprzedażowe
  • przyjazną atmosferę pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)