Project Manager (industrial automation)

Naszym Klientem jest producent wysokiej jakości maszyn znajdujących zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Firma oferuje rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów wytwórczych i posiada ugruntowaną pozycję w Polsce oraz w pozostałych krajach Europy. Przedsiębiorstwo zatrudnia kilkaset osób i skupia grono wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy projektują oraz nadzorują wykonanie nowatorskich w pełni zautomatyzowanych urządzeń. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Szczecina
Nr ref. PMIA/1018
Zadania

Realizacja projektów intralogistycznych na rynku polskim i europejskim

  • Opracowanie i realizacja harmonogramu projektu w oparciu o zakres, terminy i budżet objęte umową z Klientem
  • Codzienna kooperacja wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Współpraca z wewnętrznym działem projektowym, działem zakupów, działem produkcji i serwisem w zakresie realizacji rozwiązań indywidualnie dostosowywanych do potrzeb Klienta
  • Utrzymywanie relacji z Klientami firmy
  • Prowadzenie spotkań projektowych, nadzór nad testami fabrycznymi oraz wysyłką i końcowym montażem
  • Zdolność i dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych w kraju i zagranicą
  • Monitorowanie i analiza realizacji projektu
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relację z Klientem
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 3 lata lub doświadczenie na stanowisku inżyniera sprzedaży lub projektanta/konstruktora pracującego przy dedykowanych rozwiązaniach dla przemysłu
  • Preferowane wykształcenie wyższe, kierunki techniczne (Inżynieria zarządzania produkcją, Mechanika i budowa maszyn, Automatyka, Mechatronika, Logistyka)
  • Umiejętność kierowania pracą w zespole projektowym
  • Dojrzałość biznesowa oraz kompleksowe doświadczenie w pracy z Klientami
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę w zespole i dla zespołu
  • Mile widziany certyfikat z zakresu zarządzania projektami (np. PMI lub IPMA)
Oferujemy
  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw – bezpośredni kontakt z zarządem firmy.
  • Możliwość kreowania innowacyjnych rozwiązań – własne biuro projektowe i produkcja, nastawienie na rozwiązania prototypowe
  • Szkolenia produktowe i z zakresu rozwiązań intralogistycznych
  • Przyjazna atmosfera i współpraca oparta o szacunek i wiedzę
  • Pakiet socjalny obejmujący m. in. kartę sportowa – multi sport oraz  opiekę medyczną