Project Engineer (vacuum applications)

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, producent wysokiej jakości systemów próżniowych znajdujących zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych producentów w swojej branży na świecie oraz zatrudnia w skali globalnej kilka tysięcy osób. Obecnie w związku z faktycznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek
Nr ref. PMBV/1118
Zadania
  • Opracowanie i realizacja harmonogramu projektu w oparciu o zakres, terminy i budżet objęte umową z Klientem
  • Codzienna kooperacja wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Współpraca z wewnętrznym działem projektowym, działem zakupów, działem produkcji i serwisem w zakresie realizacji rozwiązań indywidualnie dostosowywanych do potrzeb Klienta
  • Utrzymywanie relacji z Klientami firmy
  • Prowadzenie spotkań projektowych, nadzór nad testami oraz wysyłką i końcowym montażem
  • Zdolność i dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych w kraju i zagranicą
  • Monitorowanie i analiza realizacji projektu
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relację z Klientem
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 3 lata lub doświadczenie na stanowisku inżyniera sprzedaży lub projektanta/konstruktora pracującego przy dedykowanych rozwiązaniach dla przemysłu
  • Preferowane wykształcenie wyższe, kierunki techniczne (Inżynieria zarządzania produkcją, Mechanika i budowa maszyn, Automatyka, Mechatronika, Logistyka)
  • Dojrzałość biznesowa oraz kompleksowe doświadczenie w pracy z Klientami
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę w zespole i dla zespołu
  • Mile widziany certyfikat z zakresu zarządzania projektami (np. PMI lub IPMA)
Oferujemy
  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw – bezpośredni kontakt z zarządem firmy.
  • Możliwość kreowania innowacyjnych rozwiązań – nowe stanowisk w strukturze organizacyjnej
  • Szkolenia produktowe
  • Przyjazna atmosfera i współpraca oparta o szacunek i wiedzę
  • Pakiet socjalny
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając na poniższy przycisk „Aplikuj”. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnej pod przyciskiem z napisem „ZGODA”
Zgoda