Plant Controller / Controlling Manager

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG, z ponad 100-letnią historią, posiadająca zakład produkcyjny w zachodniej części Polski, w którym zatrudnionych jest blisko 1000 osób. Fabryka stale się rozwija – co roku wprowadzanych jest na rynek kilkaset nowych SKU, a obecnie realizowany jest program transformacji leanowej. Obecnie poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Rawicza
Nr ref. PLC/0924
Zadania
  • Ścisła współpraca z biznesem w Polsce i za granicą w celu określenia celów strategicznych oraz ich operacjonalizacji w postaci odpowiednich wskaźników finansowych
  • Koordynowanie procesu budżetowania
  • Przygotowywanie i analiza miesięcznych/kwartalnych/rocznych wyników i sprawozdań spółki
  • Weryfikacja istniejących procesów controllingowych i przygotowywanie innowacyjnych rozwiązań
  • Zarządzanie i wspieranie 2 osobowego zespołu – planowanie, organizowanie i koordynacja pracy pracowników
  • Bieżąca analiza danych finansowych, sprzedaży, wyceny zleceń produkcyjnych, odchyleń itp;
  • Współpraca z pozostałymi działami spółki, wdrażanie działań zwiększających produktywność oraz działań optymalizacyjnych (koszty, stany magazynowe, etc.)
  • Analiza ekonomiczna podejmowanych działań inwestycyjnych
  • Aktywny udział we wdrażaniu narzędzi controllingowych w Spółce, identyfikacja niezbędnych działań korygujących
Wymagania
  • Min. 10 lat doświadczenia zawodowego w kontrolingu
  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem (finanse/biznes/rachunkowość)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) – język codzienne wykorzystywanie w pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia, nastawienie na cel, samodzielności w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, przekonywania, zrozumienia biznesu
  • Proaktywna postawa, inicjatywa, otwarty umysł
  • Dobre zrozumienie procesów biznesowych
Oferujemy
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, z możliwością ciągłego rozwoju – ważna pozycja w polskiej strukturze (liczne wyzwania, opracowywanie nowych pomysłów i narzędzi, udział w projektach transformacji leanowej)
  • Zatrudnienie w firmie o reputacji solidnego pracodawcy
  • Dostęp do międzynarodowej wiedzy i doświadczenia lidera branży
  • Pracę w zorientowanym na cel, profesjonalnym zespole
  • Różne benefity pracownicze
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając na poniższy przycisk „Aplikuj”. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnej pod przyciskiem z napisem „ZGODA”
Zgoda