Menedżer ds. rozwoju rynku

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG posiadająca w Polsce kilka zakładów produkcyjnych. Przedsiębiorstwo osiąga roczne obroty przekraczające ponad 1 mld PLN i zatrudnia kilka tysięcy osób. Silne zaplecze kapitałowe pozwala firmie na odważną politykę inwestycyjną, która od kilku lat jest realizowana na Polskim rynku. Obecnie, w związku z wprowadzaniem nowego produktu na rynek, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska
Nr ref. KKA/0319
Zadania
  • wprowadzenie na rynek nowej linii produktowej – owoce morza
  • nawiązanie i rozwijanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami w kanale nowoczesnym
  • współudział w kreowaniu strategii sprzedażowej
  • budowanie struktur sprzedaży
  • współinicjowanie i organizowanie akcji trade marketingowych
  • przeprowadzanie analiz rynku oraz raportowanie zgodnie ze standardami firmy
  • ścisła współpraca z działem marketingu
Wymagania
  • doświadczenie w sprzedaży owoców morza/ryb do sieci handlowych
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • samodzielność, przedsiębiorczość, dynamizm i komunikatywność
Oferujemy
  • pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • możliwość współtworzenia nowej linii sprzedaży
  • możliwość dalszego rozwoju oraz awansu
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając na poniższy przycisk „Aplikuj”. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnej pod przyciskiem z napisem „ZGODA”
Zgoda