Logistics Manager

Naszym Klientem jest renomowana międzynarodowa firma produkcyjna – producent maszyn o wieloletniej tradycji na globalnym rynku. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych, centrum doskonałości, a także wysoka jakość przywództwa, przekładają się pozytywnie na możliwości poprawy procesów w duchu continuous improvement. Obecnie, dla naszego klienta poszukujemy osoby na poniżej opisane stanowisko umiejscowione w zakładzie produkcyjnym liczącym ok 200 pracowników:

Miejsce pracy: Gniezno
Nr ref. LMG/0224
Zadania
  • Efektywne zarządzanie podległym ok. 10-osobowym działem obejmującym planowanie produkcji, magazyn i zakupy
  • Opracowywanie i utrzymywanie optymalnych procesów i systemów logistycznych
  • Przygotowywanie planów produkcji w oparciu o zamówienia oraz stany magazynowe
  • Sporządzanie budżetu zakupów, odpowiedzialność za planowanie i realizację zakupów materiałów w oparciu o plany produkcyjne
  • Organizacja wysyłek do klienta
  • Wykonywanie bieżących zestawień, analiz i raportów dotyczących operacyjnych i strategicznych aspektów logistycznych
  • Zarządzanie i dbałość o redukcję kosztów
  • Aktywna współpraca z Zarządem oraz innymi działami wewnątrz organizacji
Wymagania
  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (w obszarze planowania produkcji, zakupów lub kontrolingu logistycznym) – chętnie rozważymy kandydatów z ugruntowanym doświadczeniem na poziomie specjalisty i ambicjami oraz potencjałem menedżerskim
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (poziom min. B1)
  • Silna orientacja na realizację celów, inicjatywa w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy – umiejętność planowania, ustalanie priorytetów, podejmowania decyzji, terminowość
  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP (mile widziane doświadczenie w SAP)
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku, w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość współtworzenia planów i strategii firmy w obszarze optymalizacji łańcucha dostaw
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i prowadzenia projektów zmian
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet pozapłacowych benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając na poniższy przycisk „Aplikuj”. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnej pod przyciskiem z napisem „ZGODA”
Zgoda