Koordynator Administracji i Obsługi Technicznej Budynków

Naszym klientem jest firma usługowa zatrudniająca kilka tysięcy pracowników w całej Polsce - jedno z największych przedsiębiorstw w swojej branży. Skala działania i renoma grupy sprawiają, że co roku przybywa klientów a zatem rozbudowuje się infrastruktura firmy – nowe placówki, kolejne biura, nowocześnie wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe oraz zaplecze gastronomiczne. Obecnie firma operuje w kilku budynkach biurowych w Warszawie, ale w najbliższym czasie będzie znacznie powiększać bazę lokalową. Obecnie, w związku z tymi planami, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (praca hybrydowa, częściowy home-office)
Nr ref. KAOB/1122
Zadania
  • Poszukiwanie nowych lokalizacji i dostawców oraz adaptacja przestrzeni pod działalność firmy (remonty, wyposażenie, podłączenie mediów)
  • Organizowanie sprawnej obsługi administracyjnej pracowników w zakresie udostępniania i właściwego wyposażenia pomieszczeń
  • Zarządzanie merytoryczno-formalne w zakresie utrzymania technicznego i eksploatacji oraz modernizacji budynków
  • Organizacja i nadzorowanie pracy działu/ podległych pracowników
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (cateringowymi, remontowymi, sprzątającymi, ochroniarskimi itp.) i dostawcami (mediów, sprzętu, wyposażenia, wynajmującymi sale dydaktyczne)
  • Wprowadzanie procedur i rozwiązań systemowych usprawniających obsługę pozostałych działów
  • Planowanie i realizacja budżetu działu oraz budżetu administracyjnego (utrzymanie sal
    i budynków, czynsze, remonty, inwestycje itp.)
  • Organizacja i przeprowadzanie zakupów sprzętu i usług w ramach budżetu administracyjnego – przeprowadzanie postępowań i negocjacji zakupowych
  • Planowanie i koordynowanie projektów remontowo-budowlanych, inwestycyjnych
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane na kierunkach technicznych lub administracyjnych – np. budownictwo, administracja i zarządzanie nieruchomościami)
  • 5 – letnie doświadczenie w pracy w administracji/ obsłudze technicznej budynków
  • 3 lata doświadczenia w kierowaniu/ koordynowaniu pracy małego zespołu
  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów remontowo – budowlanych
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami i dostawcami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Odpowiedzialne stanowisko z szerokim zakresem działania
  • Umowę o pracę w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku, która szybko się rozwija
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną
  • Rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na zdrowie
    i życie, karta Multisport i inne)