Kierownik Robót Sanitarnych

Naszym Klientem jest stabilna firma budowalna, obecna na rynku od 30 lat. Generalny wykonawca specjalizujący się w budownictwie kubaturowym, przemysłowym. Aktualnie w związku z rozwojem poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań i okolice
Nr ref. KBSK/1023
Zadania
  • sporządzanie przedmiarów prac i kosztorysów dla nowo pozyskiwanych kontraktów,
  • przygotowywanie harmonogramu prac na budowie
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań materiałowych, koncepcji z zakresu instalacji sanitarnych/ mechanicznych/ sieciowych
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramem
  • stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
Wymagania
  • 6 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, ze wskazaniem realizacji budownictwa przemysłowego (zrealizowany minimum jeden kontrakt)
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych (Inżynieria Środowiska)
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności sanitarnej
  • znajomość prawa budowlanego, norm i przepisów obowiązujących w budownictwie
  • praca w programach MS OFFICE, AUTO CAD
  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów w programach kosztorysowych NORMA PRO/ /SYKAL będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, wysokie nastawienie na współpracę w zespole
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy
  • zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość ciągłego rozwoju przy realizacji nowoczesnych i ciekawych projektów budowlanych
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • pakiet świadczeń socjalnych