Kierownik Projektu

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma generalnego wykonawstwa, posiadająca swoje oddziały w całej Europie. Jest ona jednym z najważniejszych graczy na rynku budownictwa przemysłowego i oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania budowlane (własne biuro projektowe i zakłady prefabrykatów). Obecnie zatrudnia blisko 10.000 pracowników, a jej obroty w przekraczają 3,5 mld Euro. W związku z faktycznym rozwojem naszego klienta, poszukujemy osoby na nowe stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska (nasz klient ma oddziały w kluczowych aglomeracjach - zdecydowana większość kontraktów w pobliżu miejsca zamieszkania)
Nr ref. KPL/0222
Zadania
  • Zarządzanie projektami budowlanymi o wartości od kilku do kilkudziesięciu milionów złotych (hale magazynowe, fabryki, obiekty biurowe)
  • Analiza dokumentacji projektowej, weryfikacja pod kątem technologicznym i finansowym
  • Przygotowanie struktury podziału pracy i harmonogramu projektu, planowanie budżetu;
  • Zarządzanie stronami zaangażowanymi w projekt
  • Wybór podwykonawców, negocjacje, zawieranie umów
  • Koordynacja i nadzór prac projektowych/prac firm podwykonawczych
  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości, kosztów oraz przestrzegania przepisów BHP
  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy
  • Utrzymywanie relacji z klientem
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub pięcioletnie na stanowisku Kierownika Budowy,
  • Uprawnienia budowlane, najlepiej o specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość,
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Pracę w firmie o renomowanej pozycji w Polsce i na świecie
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii – firma jest realnym innowatorem dzięki rozbudowanemu międzynarodowemu działowi R&D
  • Stabilizację – firma posiada zintegrowany łańcuch dostaw
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie + benefity
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy