Kierownik Produkcji / Zastępca Dyrektora Zakładu

Naszymi Klientami jest duża międzynarodowa firma produkcyjna z branży meblarskiej, posiadające kilka fabryk w Polsce. Przedsiębiorstwo operuje na rynku europejskim od kilkudziesięciu lat. Spółka zatrudniają kilka tysięcy pracowników. Obecnie dw związku z faktycznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Mazowsze
Nr ref. KPTT/1014
Zadania
  • zarządzanie kilkusetosobowym zespołem pracowników
  • bieżące koordynowanie zadań (planów) produkcyjnych
  • przewodzenie projektom zwiększenia wydajności pracy i poprawy jakości produktów – polityka systematycznej optymalizacji
  • kontrola pracy zakładu oraz wskaźników z wykorzystaniem nowoczesnego systemu ERP
  • ścisła współpraca z działami planowania produkcji, technologii, zakupów, sprzedaży,
  • zastępowanie Dyrektora Fabryki
Wymagania
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie z zakresu wdrażania nowoczesnych metod zarządzania produkcją (Kaizen, Lean, 5S itd.)
  • mile widziana dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • umiejętność pracy w bardzo dynamicznym środowisku (liczne przezbrojenia, wiele rodzajów produkowanych wyrobów)
  • zdecydowanie i odwaga w działaniu
  • kreatywność oraz inicjatywa
Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość realizowania autorskich pomysłów organizacji obszaru produkcji
  • możliwość awansu