Kierownik Działu Technologicznego

Naszym Klientem jest wiodący producent na rynku europejskim w segmencie materiałów izolacyjnych z włókien drzewnych. Firma posiada w Polsce kilka zakładów produkcyjnych. Jest dostawcą produktów dla budownictwa i meblarstwa . Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Czarna Woda
Nr ref. SKT/0219
Zadania
  • Projektowanie i opracowywanie dokumentacji rysunkowej i technologicznej zgodnie z obowiązującymi normami
  • Analiza wskaźników technologiczno-produkcyjnych i kosztowych pod względem ich optymalizacji
  • Udoskonalanie procesów technologicznych, wprowadzanie nowych technologii w celu redukcji kosztów i zwiększenia wydajności
  • Wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w nadzorowanym ciągu produkcyjnym
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji
  • Nadzór nad przebiegiem projektów
  • Realizacja nowych projektów zmierzających do zwiększenia zdolności produkcyjnych lub optymalizacji kosztów
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe o profilu technolog drewna lub/i:
  • Doświadczenie w przemyśle sklejkowym (łuszczenie i suszenie drewna oraz montaż płyt klejonych warstwowo, również meblarstwo)
  • Znajomość drewna jako materiału obrabianego
  • Doświadczenie w pracy z surowcami: sosna i świerk
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w branży drzewnej
Oferujemy
  • Pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki pracy (możliwość skorzystania z mieszkania służbowego)
  • Pracę w organizacji, której kultura łączy nastawienie na wysoką jakość produktów ze społeczną proekologiczną odpowiedzialnością
  • Szkolenia, dofinansowanie studiów, świadczenia socjalne, dodatki za dojazdy, współfinansowanie ubezpieczenia etc.