Kierownik Działu Jakości

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży metalowej. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję w swojej branży oraz wieloletnią tradycję na rynku europejskim. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szamotuły k. Poznania
Nr ref. KJSZ/1221
Zadania
  • Kierowanie ok 10-osobowym zespołem kontrolerów jakości
  • Nadzór nad kontrolą jakości surowców, produkcji w toku oraz wyrobów gotowych
  • Analizowanie technologicznych warunków produkcji oraz inicjowanie zmian technologicznych mających na celu poprawę jakości
  • Pomoc w ustaleniu procedur produkcyjnych / instrukcji pracy
  • Prowadzenie projektów angażujących pracowników różnych działów w celu poprawy jakości wyrobów gotowych
  • Wsparcie przy dalszym rozwoju wdrożonej normy ISO 9001, ISO 50001, IWAY i innych certyfikatów
  • Rozpatrywanie reklamacji i kontrola wyrywkowa w dziale produkcji
  • Planowanie badań i analiza dokumentów prowadzonych badań
  • Przeprowadzanie i nadzór nad badaniami prototypów i testami trwałości oraz sporządzanie kart charakterystyki
  • Udział w procesie ciągłego doskonalenia
Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • konkretne osiągnięcia z zakresu poprawy jakości
  • mile widziana praktyczna znajomość metodologii ciągłego doskonalenia (WCM, Kaizen, Lean Manufacturing, 6 sigma)
  • mile widziana dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • konkretne osiągnięcia związane z poprawą jakości
  • kreatywność oraz inicjatywa
  • odwaga i chęć inicjowania oraz wdrażania zmian
Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie w swojej branży
  • stabilne środowisko pracy wynikające z wieloletnie tradycji firmy oraz ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość samodzielnej realizacji projektów w zakresie jakości
  • przyjazną atmosferę pracy