Key Account Manager

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży przetwórstwa mięsnego posiadająca w Polsce kilka zakładów produkcyjnych. Przedsiębiorstwo osiąga kilkaset milionów obrotów i uzyskało ugruntowaną pozycję konkurencyjną. Silne zaplecze kapitałowe pozwala firmie na odważną politykę inwestycyjną, która od kilku lat jest realizowana na Polskim rynku. Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko

Miejsce pracy: cała Polska
Nr ref. Nr ref. SKAM/1118
Zadania
  • osiągnięcie wyznaczonych celów sprzedaży (wolumen i marża)
  • budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami w kanale nowoczesnym lub tradycyjnym (szukamy osób na dwa różne stanowiska – jedna osoba będzie odpowiadać za kontakty z klientami sieciowymi, druga z hurtowniami)
  • prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami w odpowiednim kanale
  • współinicjowanie i organizowanie akcji trade marketingowych
  • przeprowadzanie analiz rynku oraz raportowanie zgodnie ze standardami firmy
  • ścisła współpraca z działem R&D i Marketingu
Wymagania
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z sieciami handlowymi (kanał nowoczesny) – półka świeża
  • wykształcenie wyższe
  • samodzielność, przedsiębiorczość, dynamizm i komunikatywność
Oferujemy
  • pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • możliwość dalszego rozwoju oraz awansu