Inżynier Serwisu

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, producent wysokiej jakości maszyn stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Gama produktów obejmuje także kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesu wtrysku. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych producentów w swojej branży na świecie oraz zatrudnia w skali globalnej kilka tysięcy osób. Firma ma stabilną pozycję rynkową i charakteryzuje się przyjazną atmosferą opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności. Zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, wtryskarki, które produkuje nasz klient są dostosowane do proekologicznych trendów zmieniającego się świata przetwórstwa tworzyw sztucznych. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań i okolice (wyjazdy do klientów do ok 100 km + home office)
Nr ref. ISA/0422
Zadania
  • montaż i uruchamianie nowych maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych u klientów
  • doradztwo techniczne dla klientów w zakresie funkcjonalności, obsługi oraz utrzymania ruchu maszyn
  • programowanie robotów (po gruntownym przeszkoleniu)
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników – operatorów maszyn
  • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych
  • współpraca z centralą firmy w zakresie rozwiązywania problemów technicznych takich jak np. zmiany funkcjonalności maszyn, awarie
  • dokonywanie napraw maszyn (wtryskarek i robotów) – mechanika i sterowanie
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, elektronika, mechatronika itp.)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu w firmie
    o zautomatyzowanym parku maszynowym
  • wiedza z zakresu mechaniki i automatyki przemysłowej
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • gotowość do uczenia się i łatwość przyswajania nowych umiejętności technicznych
  • samodzielność oraz samodyscyplina
Oferujemy
  • możliwość pracy dla nowoczesnych firm produkcyjnych z różnych branż (często liderzy swoich sektorów)
  • gruntowne szkolenie wprowadzające oraz szkolenia techniczne
  • przyjazną atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i pełnionej funkcji
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)