Inżynier Projektu / Konstruktor

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, producent wysokiej jakości pomp oraz złożonych, dedykowanych systemów wykorzystujących podciśnienie i nadciśnienie. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych producentów w swojej branży na świecie oraz zatrudnia w skali globalnej kilka tysięcy osób. Obecnie w związku z faktycznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek
Nr ref. IPK/0321
Zadania
  • projektowanie schematów 3D oferowanych przez firmę dedykowanych systemów próżniowych
  • koordynacja realizacji projektu: planowanie poszczególnych działań oraz późniejsza kontrola realizacji projektu (jakość, czas i budżet)
  • organizacja i udział w pre-montażach
  • nadzór nad montażem, uruchomieniem systemów u klientów
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w ramach realizowanych projektów
  • zamawianie poszczególnych komponentów (automatyka i mechanika)
  • komunikacja z klientami w zakresie realizowanych projektów
Wymagania
  • wykształcenie inżynierskie (np. mechanika, automatyka, inżynieria środowiska, ochrona środowiska lub pokrewne)
  • umiejętność projektowania urządzeń lub systemów 3D (dobra obsługa systemów CAD)
  • dobre umiejętności organizacyjne – niezbędne do koordynacji projektów
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne – niezbędne do współpracy z klientami i dostawcami
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami inżynieryjnymi dla klientów zewnętrznych
  • preferowane min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do wyjazdów do klientów na montaż urządzeń (2-3 razy w miesiącu)
Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • gruntowne wprowadzenie do organizacji i szkolenie techniczne
  • pozostałe warunki pracy – niezbędne narzędzia, wsparcie w rozwoju
  • możliwość realizowania ciekawych, niepowtarzalnych projektów dla różnych branż
  • rozwój w obszarze projektowania systemów i zarządzania projektami
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie emerytalne)
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając na poniższy przycisk „Aplikuj”. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnej pod przyciskiem z napisem „ZGODA”
Zgoda