Inżynier Jakości

Naszym Klientem jest globalny producent komponentów motoryzacyjnych, posiadający około kilkaset fabryk na całym świecie. Firma jest wiodącym dostawcą poziomu Tier 1 dla czołowych producentów samochodów (OEM). Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okręg Katowicki
Nr ref. QEA/0712
Zadania
  • Ścisła współpraca z klientem (OEM) w celu zapewnienia najwyższego poziomu jakości wyrobów gotowych
  • Nadzór nad reklamacjami oraz działaniami korygującymi i zapobiegawczymi
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
  • Przygotowywanie dokumentacji PPAP
  • Nadzór nad procesową dokumentacją jakościową
  • Czynny udział w przeglądach i aktualizacji FMEA
  • Dobór środków kontrolno-pomiarowych do definiowanych kontroli w procesie
  • Przeprowadzanie analiz systemów pomiarowych
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej, minimum 2 lata
  • Znajomość wymagań normy IATF 16949:20016, ISO 9001:2015
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Plan Kontroli, SPC, MSA)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów jakościowym (8D)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku we współpracy z globalnymi klientami oraz kierownictwem zlokalizowanym poza Polską
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy
  • odpowiedzialną pracę  w firmie o wysokiej pozycji rynkowej,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, premie wakacyjne),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pozostałe warunki pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając na poniższy przycisk „Aplikuj”. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnej pod przyciskiem z napisem „ZGODA”
Zgoda