Główny Energetyk

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży spożywczej posiadająca w Polsce kilka zakładów produkcyjnych. Przedsiębiorstwo osiąga kilkaset milionów obrotów i uzyskało ugruntowaną pozycję konkurencyjną. Silne zaplecze kapitałowe pozwala firmie na odważną politykę inwestycyjną, która od kilku lat jest realizowana na Polskim rynku. Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref. GEL/1218
Zadania
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją urządzeń i instalacji: wodnej, parowej, kanalizacyjnej i sprężonego powietrza
  • Zapewnienie gotowości eksploatacyjnej w/w urządzeń i instalacji
  • Nadzór i aktualizacja wymagań kwalifikacyjnych i badań okresowych dla osób zajmujących się remontem i eksploatacją urządzeń energetycznych
  • Nadzór nad właściwą gospodarką czynnikami energetycznymi dążąc do maksymalnych ich oszczędności poprzez racjonalne programowanie zużycia
  • Nadzór i kontrola nad prowadzeniem dokumentacji HACCP w kierowanym dziale
  • Zlecanie zakupów części zamiennych i materiałów potrzebnych dla utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
  • Zlecenia napraw urządzeń i sprzętu do firm zewnętrznych
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia SEP grupa  I do 15KV, II, III z zakresu E i D
  • Mile widziane aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (w przypadku braku będzie trzeba uzyskać takie orzeczenie przed podjęciem pracy)
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się
  • Dyspozycyjność
Oferujemy
  • Pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • Pracę w organizacji, której kultura łączy nastawienie na wysoką jakość produktów ze społeczną odpowiedzialnością, rodzinną atmosferą i międzynarodowym charakterem