Finance Manager

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zatrudniająca kilkaset osób. Obecnie, w związku z faktycznym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na nowe stanowisko:

Miejsce pracy: zachodnie okolice Poznania
Nr ref. FMP/0523
Zadania
  • Sprawowanie kontroli nad finansami przedsiębiorstwa
  • Nadzór nad płynnością finansową i współpraca z instytucjami finansowymi (banki, ubezpieczyciele, leasingodawcy, itd.)
  • Doradzanie zarządowi firmy w zakresie kluczowych decyzji biznesowych,
  • Przygotowanie planów finansowych, budżetów i kontrola ich realizacji
  • Przygotowanie i analiza miesięcznych oraz tygodniowych prognoz i raportów w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstwa,
  • Ocena opłacalności projektów inwestycyjnych oraz ich rozliczanie
  • Różne kalkulacje z zakresu rentowności produkcji,
  • Monitorowanie dostępności mocy produkcyjnych w oparciu o wielkość sprzedaży i produkcji.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowiska kontrolera finansowego
  • Mile widziane doświadczenie w kontrolingu w firmie produkcyjnej
  • Doskonałe umiejętności planowania i organizowania pracy własnej i zespołu
  • Skłonność oraz umiejętność do angażowanie się w procesy biznesowe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności społeczne i komunikacyjna
Oferujemy
  • Samodzielna praca w międzynarodowej firmie dająca realną możliwość wychodzenia i realizowania własnych inicjatyw
  • Przyjazna atmosfera pracy w otwartym środowisku profesjonalistów
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szereg benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, szkolenia