Export Sales Manager

Naszym Klientem jest rodzinna firma z 50 letnią tradycją, która jest częścią międzynarodowej grupy. Oferuje najwyższej jakości komponenty do produkcji mebli tapicerowanych i materacy. Jej klientami są europejskie koncerny oraz średniej i małej wielkości producenci mebli. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodnie okolice Poznania
Nr ref. EXH/0719
Zadania
  •  Rozwijanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami
  •  Pozyskiwanie nowych klientów, głównie w  Europie Wschodniej
  •  Monitorowanie i analizowanie rynku oraz konkurencji
  •  Ścisła współpraca z działami zarządzania produktami i jakości
  •  Uczestnictwo w akcjach marketingowych i targach branżowych
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej (mile widziane doświadczenie z klientami z branży meblowej)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego (mile widziany j.rosyjski)
  • Nastawienie na wynik, samodzielność i znakomite umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów na rynkach zagranicznych
  • Gotowość do podróży służbowych
Oferujemy
  • Odpowiedzialną i samodzielną pracę, w firmie o wysokiej pozycji rynkowej
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pozostałe warunki pracy