Dyrektor Oddziału

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, posiadająca swoje zakłady w całej Europie. Jest ona jednym z liderów rynku budownictwa przemysłowego i oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania budowalne. Obecnie zatrudnia ponad 6000 pracowników, a jej obroty w 2018 roku przekroczyły 2,5 mld Euro. W związku z nieustannym rozwojem naszego klienta, poszukujemy dla niego osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. DOB/0919
Zadania
  • Zarządzanie całością operacji realizowanych przez oddział wraz z rachunkiem zysków i strat, personelem, sprzedażą, zakupami, logistyką, itd.
  • Pozyskiwanie nowych klientów (głównie w oparciu o zapytania ofertowe). Klientami  są głównie firmy, planujące wybudować: hale magazynowe, budynki biurowe, parkingi wielopoziomowe itp.
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami (zarówno podczas realizacji   projektów, jak i ich zakończeniu)
  • Rozwój  działu sprzedaży
  • Nadzorowanie działu Generalnego Wykonawstwa (monitorowanie przebiegu inwestycji)
  • Kontrola budżetów w projektach – łącznie kilkaset milionów złotych/rok
  • Budowanie marki i wizerunku firmy
  • Nadzorowanie i wspieranie pracy oddziału (około 35 osób; kierownicy projektów, inżynierowie budów, działy; kalkulacji i sprzedaży)
  • Raportowanie do zarządu firmy
Wymagania
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu działem firmy, oddziałem realizacji na stanowisku dyrektora/kierownika
  • Doświadczenie w pracy w Generalnym Wykonawstwie
  • Doświadczenie w prowadzeniu kliku projektów budowlanych jednocześnie (wartość projektów do kilkudziesięciu milionów złotych)
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Duża samodzielność i własne pomysły
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
Oferujemy
  • Współudział w kreowaniu rozwoju firmy
  • Samodzielną pełną wyzwań pracę
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w firmie o renomowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Pakiet benefitów