Dyrektor Oddziału

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma generalnego wykonawstwa, posiadająca swoje oddziały w całej Europie. Jest ona jednym z najważniejszych graczy na rynku budownictwa przemysłowego i oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania budowlane (własne biuro projektowe i zakłady prefabrykatów). Obecnie zatrudnia blisko 10.000 pracowników, a jej obroty w przekraczają 3,5 mld Euro. W związku z faktycznym rozwojem naszego klienta, poszukujemy osoby na nowe stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref. DOL/1022
Zadania
  • Zarządzanie całością operacji realizowanych przez oddział wraz rachunkiem zysków i strat (kilkaset milionów PLN/rok), personelem, sprzedażą, zakupami, logistyką, itd.
  • Nadzór nad pozyskiwaniem nowych klientów (głównie w oparciu o zapytania ofertowe) oraz aktywny udział w rozmowach z klientami. Grupa odbiorców obejmuje przede wszystkim międzynarodowe firmy planujące wybudować: hale magazynowe lub produkcyjne, budynki biurowe, parkingi wielopoziomowe itp.
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami (zarówno podczas realizacji projektów, jak też po ich zakończeniu)
  • Rozwój działu sprzedaży
  • Nadzorowanie działu Generalnego Wykonawstwa (monitorowanie przebiegu inwestycji)
  • Kontrola budżetów w projektach – łącznie kilkaset milionów złotych/rok
  • Budowanie marki i wizerunku firmy
  • Nadzorowanie i wspieranie pracy oddziału (kierownicy projektów, inżynierowie budów, działy; kalkulacji i sprzedaży)
  • Raportowanie do zarządu firmy
Wymagania
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu oddziałem firmy lub działem realizacji (ewentualnie sprzedaży) na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w pracy w Generalnym Wykonawstwie
  • Doświadczenie w nadzorowaniu kliku projektów budowlanych jednocześnie (wartość projektów rzędu kilkudziesięciu milionów złotych)
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Mile widziane, ale nie wymagane, uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Duża samodzielność i własne pomysły
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
Oferujemy
  • Pracę w firmie o renomowanej pozycji w Polsce i na świecie
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii – firma jest realnym innowatorem dzięki rozbudowanemu międzynarodowemu działowi R&D
  • Stabilizację – firma posiada zintegrowany łańcuch dostaw
  • Współudział w kreowaniu rozwoju firmy poprzez możliwość wdrażania własnych pomysłów na poziomie krajowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie + benefity