Automatyk

Naszym Klientem jest wiodący producent na rynku europejskim w segmencie materiałów izolacyjnych z włókien drzewnych. Firma posiada w Polsce kilka zakładów produkcyjnych. Jest dostawcą produktów dla budownictwa i meblarstwa . Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko

Automatyk

Miejsce pracy: Czarna Woda
Nr ref. STA/0219
Zadania
  • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • Serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem automatycznym i elektrycznym
  • Wdrażanie rozwiązań podnoszących dostępność maszyn i urządzeń oraz bezpieczeństwo ich użytkowania
Wymagania
  • Obsługa sterowników Siemens
  • Czytanie i rozumienie schematów elektrycznych
  • Diagnostyka wejść i wyjść binarnych oraz analogowych sterownika
  • Programowanie regulatorów temperatury,
  • Kalibracja ustawników elektropneumatycznych zaworów
  • Podłączenie oraz sprawdzanie poprawności działania czujników indukcyjnych
  • Podłączenie i sprawdzenie poprawności działania enkoderów
  • Podłączenie i programowanie rejestratorów technologicznych
  • Umiejętności diagnozowania i analiza poprawności działania układów pneumatycznych i hydraulicznych
Oferujemy
  • Pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w organizacji, której kultura łączy nastawienie na wysoką jakość produktów ze społeczną proekologiczną odpowiedzialnością
  • Szkolenia, dofinansowanie studiów, świadczenia socjalne, dodatki za dojazdy, współfinansowanie ubezpieczenia etc.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając na poniższy przycisk „Aplikuj”. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnej pod przyciskiem z napisem „ZGODA”
Zgoda