Production Controller / Finance Business Partner

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG, z ponad 100-letnią historią, posiadająca zakład produkcyjny w zachodniej części Polski, w którym zatrudnionych jest blisko 1000 osób. Fabryka stale się rozwija – co roku wprowadzanych jest na rynek kilkaset nowych SKU, a obecnie realizowany jest program transformacji leanowej. Obecnie poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Rawicza
Nr ref. PC/0924
Zadania
  • Dostarczanie analiz wydajnościowych kierownictwu firmy – przekładanie danych operacyjnych na wiedzę finansową
  • Ścisła współpraca z biznesem – aktywny partner biznesowy w dyskusjach wewnątrz kierownictwa – wskazywanie szans i zagrożeń
  • Uczestnictwo we wdrażaniu działań zwiększających produktywność oraz działań optymalizacyjnych (koszty, stany magazynowe, etc.)
  • Monitoring i analiza wskaźników produkcyjnych
  • Wspieranie kluczowych decyzji produkcyjnych i inwestycyjnych, przygotowanie analiz
  • Ustalanie KPI wspólnie z Zarządem dla działań wewnątrz firmy
  • Przygotowywanie i analiza miesięcznych/kwartalnych/rocznych wyników spółki
  • Udział w procesie budżetowania i jego realizacji
  • Analizowanie i doskonalenie procesu kalkulacji kosztów
  • Wprowadzanie nowych narzędzi w systemie raportowania firmy wspólnie z zespołem finansowym centrali
Wymagania
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem (finanse/biznes/rachunkowość)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) – język codzienne wykorzystywanie w pracy
  • Praktyczna znajomość systemu klasy ERP
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, przekonywania, zrozumienia biznesu, analitycznego myślenia
  • Proaktywna postawa, inicjatywa, otwarty umysł
  • Dobre zrozumienie procesów biznesowych
Oferujemy
  • Zatrudnienie na samodzielnym stanowisku, w międzynarodowej firmie, z możliwością ciągłego rozwoju – ważna pozycja w polskiej strukturze (liczne wyzwania, możliwość zgłaszania inicjatyw, opracowywanie nowych pomysłów, udział w projektach transformacji leanowej)
  • Zatrudnienie w firmie o reputacji solidnego pracodawcy
  • Dostęp do międzynarodowej wiedzy i doświadczenia lidera branży
  • Pracę w zorientowanym na cel, profesjonalnym zespole
  • Różne benefity pracownicze