Kierownik produkcji / Production unit manager

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG, której historia sięga ponad 100 lat. Przedsiębiorstwo dostarcza swoje produkty do kilkudziesięciu krajów na całym świecie i zatrudnia obecnie blisko 1000 pracowników.

Zakład produkcyjny zlokalizowany w Polsce każdego roku wprowadza kilkaset nowych SKU, a zrealizowany
w ostatnim czasie plan inwestycyjny sprawił, iż zakład ten jest największą fabryką na świecie w swojej branży pod względem mocy produkcyjnych.

Obecnie w firmie realizowany jest szereg projektów z obszaru Lean, mających na celu m. in. doskonalenie procesów produkcyjnych. W wyniku tych działań powstało nowe stanowisko, na które poszukujemy doświadczonego profesjonalisty:

Miejsce pracy: ok. 1h drogi na północ od Wrocławia
Nr ref. KPK/0724
Zadania
  • Nadzór nad jednostką produkcyjną (ok. 100 pracowników) i koordynacja prac na halach produkcyjnych
  • Ustalanie normatywów produkcji
  • Opracowywanie operatywnych planów produkcyjnych i remontowych
  • Udział w opracowywaniu planów technicznych przedsiębiorstwa
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu systemów IT do rozliczania produkcji
  • Kontrola wykorzystania mocy produkcyjnej przedsiębiorstwa
  • Opracowywanie harmonogramów przebiegu produkcji oraz cyklu produkcyjnego
  • Rozliczanie produkcji planowanej
  • Ustalenie i określenie wielkości produkcji w toku
  • Organizowanie szkoleń stanowiskowych.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne/ logistyczne/ zarządzanie).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej – min. 3 lata
  • Znajomość tworzenia i rozliczania planów produkcyjnych oraz pracy na KPI
  • Umiejętność zarządzania złożonymi procesami produkcyjnymi o dużych wolumenach i dużym zróżnicowaniu pod względem liczby wytwarzanych SKU
  • Atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu całością łańcucha produkcyjnego – np. procesów produkcyjnych (wytwarzanie) lub procesów pakowania / przepakowywania, bądź procesów logistycznych
    w magazynie (przechowywanie, transport wewnętrzny)
  • Wysoko rozwinięte kompetencje liderskie oraz umiejętność zarządzania zmianą
  • Orientacja na rezultat oraz umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmieniających się warunków
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej i silnej pozycji na rynku, rozwijającej swoją działalność w Polsce
  • Raportowanie bezpośrednio do dyrektora zakładu
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów/rozwiązań oraz wdrażania nowych standardów.
  • Odpowiedzialne stanowisko o dużej autonomii i wpływie
  • Atmosfera pracy i kultura organizacyjna zorientowana na współpracę i wzajemny szacunek
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Karta Multisport
  • Inne benefity.