Profesor

Naszym Klientem jest nowoczesna, niepubliczna uczelnia wyższa z Wrocławia, jeden z najważniejszych ośrodków akademickich w całym regionie Dolnego Śląska. Od wielu lat zajmująca pierwsze miejsca w rankingach uczelni niepublicznych regionu. Akutanie, w związku z faktycznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Profesor

Miejsce pracy: Wrocław + home office
Nr ref. PDZ/0724
Zadania
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu psychologii (psychologia ogólna, rozwojowa, kliniczna, psychologia w biznesie itp.)
  • Prowadzenie seminariów magisterskich
  • Utrzymywanie stałej komunikacji ze studentami według przyjętych standardów oraz wspieranie studentów w aktywności naukowej (koła naukowe, projekty, warsztaty)
  • Udział w spotkaniach związanych z organizacją uczelni
  • Wdrażanie nowoczesnych metod dydaktycznych w ramach współpracy z działem metodyki nauczania
  • W przypadku etatu naukowo-dydaktycznego, prowadzenie badań naukowych.
Wymagania
  • Tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego w dyscyplinie psychologia
  • Gotowości do prowadzenia zajęć w formie bezpośredniej oraz on-line
  • Mile widziany udokumentowany dorobek naukowy i publikacyjny w dyscyplinie psychologia.
Oferujemy
  • Ciekawą pracę na pełen etat w nowoczesnej organizacji w ramach największego polskiego holdingu uczelni niepublicznych – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju naukowego w ramach federacji naukowej
  • Pracę w organizacji o przyjaznej i otwartej kulturze organizacyjnej
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.