Starszy Technolog

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z obszaru przetwórstwa drzewnego, posiadająca kilka fabryk. Spółka jest notowana na jednej z kluczowych europejskich giełd papierów wartościowych, osiąga bardzo dobre wyniki sprzedaży i zatrudnia kilka tysięcy pracowników. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Suwałki
Nr ref. TTS/1119
Zadania
  • Nadzór nad procesem produkcji płyt drewnopochodnych
  • Inicjowania tworzenia nowych produktów,
  • Wdrażanie innowacyjnych technologii mających na celu, np. zmniejszenie emisji formaldehydu, redukcja gęstości płyty, zmiana parametrów kosztowych
  • Bieżący nadzór nad kluczowymi wskaźnikami jakościowymi i kosztowymi
  • Prowadzenie projektów mających na celu redukcję kosztów i/lub podniesienie jakości wyrobów (continuous improvement)
Wymagania
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży płyt drewnopochodnych (MDF, HDF, OSB lub płyta wiórowa)
  • mile widziane doświadczenie z zakresu wdrażania nowoczesnych metod zarządzania produkcją (Kaizen, Lean, 5S itd.)
  • dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego będzie dodatkowych atutem
  • umiejętność pracy w bardzo dynamicznym środowisku (liczne przezbrojenia, wiele rodzajów produkowanych wyrobów, liczne projekty, szybki rozwój organizacji)
  • umiejętności analityczne
  • kreatywność oraz inicjatywa
Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość realizowania autorskich pomysłów w zakresie technologii i organizacji obszaru produkcji