Kierownik Magazynu Centralnego

Naszym Klientem jest firma produkcyjna posiadająca kilka fabryk oraz rozbudowaną sieć sprzedaży w całej Europie. Przedsiębiorstwo posiada znaczny udział w rynku w swojej branży oraz zatrudnia kilka tysięcy praconików. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Location: okolice Wyszkowa
Ref. KDCW/0711
Tasks
  • rozbubudowanie magazynu centralnego (układ magazynu, zatrudnienie i przeszkolenie personelu, ustalenie procedur itp.)
  • aktywny udział w przenoszeniu operacji logistycznych
  • zarządzanie podległym personelem
  • inicjowanie i koordynowanie projektów optymalizacji procesów logistycznych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy (zakupy, produkcja, sprzedaż)
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi firmy w zakresie dostaw
Requirements
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (kierownik magazynu / logistyki)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej
  • dobra wiedza z zakresu transportu
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • otwartość, zaangażowanie i wysoka kultura osobista
  • dobrze rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem
Employer's offer
  • odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • ambitne zadania
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pozostałe warunki pracy
If you are interested, please send your CV by clicking on the "Apply" button below. We will contact selected candidates. Please attach your consent to the processing of personal data available under the button with the inscription "CONSENT"
Consent