Kierownik ds. BHP

Naszym Klientem jest wiodący producent na rynku europejskim w segmencie materiałów izolacyjnych z włókien drzewnych. Firma posiada w Polsce kilka zakładów produkcyjnych. Jest dostawcą produktów dla budownictwa i meblarstwa . Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Czarnków (wielkopolskie) lub Czarna Woda (pomorskie) praca będzie dzielona na te dwie lokalizacje w trybie 2/3 dni
Nr ref. SBHP/0819
Zadania
  • Opracowanie strategicznych i operacyjnych planów w zakresie bezpieczeństwa pracy
  • Inicjowanie i realizowanie działań mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa
  • Tworzenie i dostosowanie dokumentacji BHP (oceny ryzyka zawodowego, reguły dotyczące sprzętu i środków ochrony indywidualnej, dokumentacja wypadkowa)
  • Kierowanie podległym personelem (służby BHP oraz zakładowa straż pożarna – łącznie blisko 10 os.)
  • Przygotowanie programów szkoleń i instruktaży stanowiskowych
  • Organizacja i przeprowadzanie szkoleń z w/w zakresów
  • Prowadzenie procedur wyjaśniających w razie naruszenie obowiązujących norm lub wypadków
  • Przeprowadzenie audytów w zakresie BHP
  • Ścisła współpraca i raportowanie w ramach grupy (w j. angielskim)
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami nadzorczymi

W przypadku osoby o szerszych kompetencja możliwe poszerzenie odpowiedzialności o ochronę środowiska.

Wymagania
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdolności komunikacyjne oraz organizacyjne, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność dostrzegania potrzeb i dostarczania kreatywnych rozwiązań
  • Dobra znajomość j. angielskiego (część raportowania odbywa się wyłącznie w j. angielskim)
  • Dodatkowo mile widziane będą aktualne uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej
Oferujemy
  • pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość kreowania strategii podległej funkcji w ramach polityki bezpieczeństwa obowiązującej w całej grupie
  • atrakcyjne warunki pracy, w tym bogaty pakiet socjalny
  • samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając na poniższy przycisk „Aplikuj”. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnej pod przyciskiem z napisem „ZGODA”
Zgoda