Export Key Account Manager

Naszym Klientem jest uznany europejski producent z branży przetwórstwa mięsnego. Firma posiada rozbudowaną sieć sprzedaży oraz ugruntowaną pozycję na rynku (znane, rozpoznawalne, wartościowe marki). Grupa osiąga w Polsce ok. 1 miliard przychodu rocznie i jest jednym z największych europejskich producentów w swojej kategorii produktowej. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Location: Warszawa lub home office
Ref. EKAM/0618
Zadania
  • osiągnięcie wyznaczonych celów sprzedaży (wolumen i marża)
  • budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami w kanale nowoczesnym i tradycyjnym w krajach Europy Zachodniej
  • prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami w kanale nowoczesnym
  • inicjowanie i organizowanie akcji trade marketingowych
  • ścisła współpraca z działem R&D i Marketingu w zakresie kreacji oferty oraz wsparcia marketingowego
  • monitorowanie rynku oraz raportowanie zgodnie ze standardami firmy
Wymagania
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mięsnej (mięso surowe lub przetwory)
  • doświadczenie w kontaktach z sieciami handlowymi z Europy Zachodniej – półka świeża
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • mile widziana znajomość jednego z następujących języków: niemiecki, włoski, francuski, hiszpański
  • samodzielność, przedsiębiorczość, dynamizm i komunikatywność
Oferujemy
  • pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • możliwość dalszego rozwoju oraz awansu
If you are interested, please send your CV by clicking on the "Apply" button below. We will contact selected candidates. Please attach your consent to the processing of personal data available under the button with the inscription "CONSENT"
Consent