Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Zastępca Dyrektora Zakładu

Naszym Klientem jest firma produkcyjna posiadająca kilka fabryk w Polsce. Przedsiębiorstwo działalność operacyjną rozpoczęło kilkanaście lat temu i przez ten czas wielokrotnie zwiększyło swoje rozmiary i ustabilizowało pozycję na rynku europejskim. Obecnie poszukujemy osób na dwa stanowiska w różnych lokalizacjach:

Miejsce pracy: Suwałki

Nr ref. ZDZ/0411

Zadania:
• zarządzanie bieżącą działalnością zakładu produkcyjnego zatrudniającego kilkaset osób

• planowanie, koordynowanie i kontrolowanie produkcji fabryki

• nazdór nad jakością produkowanych wyrobów
• ciągła optymalizacja jakościowych wskaźników oraz wydajności produkcji i kosztów wytwarzania
• ścisła współpraca z innymi działami, w szczególności: utrzymania ruchu, zakupów, logistyki

• wprowadzanie optymalizacji w obszarze produkcji w oparciu o metodologię lean manufacturing

Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (kierownik/dyrektor produkcji)
• dorobek sukcesów związanych z podnoszeniem wydajności i jakości produkcji

• mile widziana dobra znajomość j. obcego (preferowany j. ang.)

• inicjatywa, otwartość na zmiany
• zdecydowanie i odwaga w działaniu

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• możliwość dalszego rozwoju i awansu

• atrakcyjne warunki pracy

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."