Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Zastępca Dyrektora Fabryki (Mazowsze)

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, posiadająca kilka fabryk w Polsce, która działa na rynku europejskim od kilkudziesięciu lat. Spółka jest notowana na jednej z kluczowych europejskich giełd papierów wartościowych, osiąga bardzo dobre wyniki sprzedaży i zatrudnia kilka tysięcy pracowników. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zastępca Dyrektora Fabryki

Miejsce pracy: ok. 70 km na północ od Warszawy

Nr ref. KPW/1213

Zadania:

• zarządzanie kilkusetosobowym zespołem pracowników
• bieżące koordynowanie zadań (planów) produkcyjnych
• przewodzenie projektom zwiększenia wydajności pracy i poprawy jakości produktów - polityka systematycznej optymalizacji
• kontrola pracy zakładu oraz wskaźników z wykorzystaniem nowoczesnego systemu ERP
• ścisła współpraca z działami planowania produkcji, technologii, zakupów, sprzedaży,
• zastępowanie Dyrektora Fabryki

Wymagania:

• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (ewentualnie minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika zmiany, inżyniera procesu w przypadku osób o predyspozycjach menedżerskich)
• mile widziane doświadczenie z zakresu wdrażania nowoczesnych metod zarządzania produkcją (Kaizen, Lean, 5S itd.)
• mile widziana dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
• umiejętność pracy w bardzo dynamicznym środowisku (liczne przezbrojenia, wiele rodzajów produkowanych wyrobów)
• zdecydowanie i odwaga w działaniu
• kreatywność oraz inicjatywa

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• możliwość realizowania autorskich pomysłów organizacji obszaru produkcji
• możliwość awansu

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."