Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Zastępca Głównego Księgowego

Naszym Klientem jest renomowana firma produkcyjna o wieloletniej tradycji oraz znacznym udziale w rynku w swojej branży na terenie Polski oraz innych krajów Europy. Przedsiębiorstwo zatrudnia około pół tysiąca osób i systematycznie zwiększa liczebność personelu. Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: południowe okolice Poznania
Nr ref. ZGK/0312

Zadania:
• nadzór nad bieżącymi operacjami działu księgowości
• przygotowywanie wraz z Głównym Księgowym sprawozdań finansowych
• przeprowadzanie niektórych operacji księgowych oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych i sprawozdań GUS
• rozliczanie produkcji
• współpraca z organami państwowymi oraz audytorami
• zastępowanie Głównego Księgowego podczas jego nieobecności

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• bardzo dobra znajomość przepisów dot. VAT i CIT
• doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
• mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego
• zdolności kierownicze
• staranność w działaniu
• inicjatywa i zaradność

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie, o stabilnej pozycji na rynku
• odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
• atrakcyjne warunki pracy

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."