Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Start-up Project Manager

Naszym Klientem innowacyjna firma (start-up), która dysponuje solidnym zapleczem finansowym i organizacyjnym. Przedsiębiorstwo działa na styku obszarów: rozrywka/technologie informatyczne/marketing internetowy. W związku z tworzeniem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. PMGK/0316

Zadania:
• nadzór nad powstawaniem nowoczesnej platformy internetowej - kontakty z grafikami, programistami
• koordynowanie wszelkich spraw formalnych związanych z powstawaniem organizacji - kontakty z udziałowcami, prawnikami, urzędami, itd.
• planowanie i kontrolowanie poszczególnych etapów projektu
• koordynowanie rekrutacji nowych pracowników
• kontrolowanie wydatków w ramach budżetu projektu

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie na podobnym stanowisku - szukamy osoby, która udowodniła, że potrafi koordynować realizację projektów lub innych złożonych przedsięwzięć (charakter projektów ma drugorzędne znaczenie)
• znakomite umiejętności organizacyjne - zdolność jednoczesnego koordynowania wielu zadań
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego - liczne kontakty zagraniczne
• przedsiębiorczość, inicjatywa, zdolność do myślenia „out of the box"

Oferujemy:
• możliwość współtworzenia innowacyjnego produktu oraz współbudowania nowej organizacji
• zagraniczne szkolenia wdrożeniowe
• możliwość awansu wraz z rozwojem organizacji

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."