Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Specjalista ds. IT

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję w swojej branży oraz wieloletnią tradycję na rynku europejskim. Obecnie w związku z faktycznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szamotuły
Nr ref. SPSI/0816

Zadania:
· nadzór nad infrastrukturą IT (kilkadziesiąt komputerów stacjonarnych i laptopów, sieć, serwery, CCTV)
· zarządzanie projektem wdrożenia między innymi nowego systemu zarządzania magazynem
· administrowanie bazami danych w języku SQL
· wdrażanie i nadzór nad systemem oraz sprawnością działania oprogramowania (środowisko Windows, MS Office, system ERP [ABAS i Exact] oraz MES)
· zarządzanie relacjami z partnerami i dostawcami firmy z zakresu usług IT
· zapewnienie bezpieczeństwa oraz bezawaryjności infrastruktury (ochrona antywirusowa, stabilność sieci etc.)
· zarządzanie licencjami oprogramowania oraz zakup hardware oraz software
· diagnostyka oraz pomoc pracownikom w rozwiązywaniu problemów związanych z IT
· ścisła współpraca z centralą firmy w zakresie usprawnień oraz ujednolicania standardów
· szkolenie nowych pracowników z zasad IT obowiązujących w firmie

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (preferowane Informatyka lub podobne)
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• praktyczna znajomość Active Directory
• doświadczenie w administrowaniu bazami danych oraz systemami serwerowymi Microsoft
• znajomość języka SQL, systemów Windows/Linux oraz zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN Access Point
• komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
• inicjatywa oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• możliwość samodzielnej realizacji złożonych projektów IT
• przyjazną atmosferę pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz pozostałe warunki pracy

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."