Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Project Manager (Automotive)

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej. Przedsiębiorstwo posiada wiele zakładów na terenie Europy i Polski oraz ściśle współpracuje z czołowymi producentami samochodów. Obecnie, w związku ze wzrostem sprzedaży, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Dolny Śląsk, Śląsk, Wielkopolska, Niemcy

Nr ref. PMB/1013

Zadania:
• zarządzanie projektami rozwoju nowych produktów (komponentów motoryzacyjnych)
• wyznaczanie celów projektów oraz ram czasowych, organizacyjnych i kosztowych
• przeprowadzanie analiz ryzyka projektów
• kierowanie zespołem projektowym oraz ścisła współpraca z innymi działami (R&D, sprzedaż, marketing, finanse)
• obsługa klienta w trakcie realizacji projektu
• nadzorowanie dokumentacji w zakresie wykonywanych projektów
• controlling i raportowanie wyników dla realizowanych projektów, analizowanie księgowań kosztów projektowych i ich odchyleń od budżetowych
• raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku, wymagającym koordynacji pracy innych osób - project manager, kierownik produkcji, key account manager, inżynier sprzedaży, konstruktor/technolog (o ile osoba koordynowała projekty)
• mile widziane doświadczenie w sektorze motoryzacyjnym
• wykształcenie wyższe techniczne
• bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
• mile widziana znajomość j. angielskiego
• mile widziana znajomość nowoczesnych metodologii zarządzania projektami (IPMA, PMI, PRINCE 2)
• znajomość rysunku technicznego
• silna orientacja na wynik, doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy
• bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne (liczne kontakty z klientami)
• gotowość do częstych zagranicznych wyjazdów służbowych - w pierwszych dwóch latach znaczna część pracy odbywa się poza granicami Polski

Oferujemy:
• odpowiedzialną pracę w kilkudziesięcioosobowym, międzynarodowym zespole project managerów
• szkolenia wdrożeniowe na wstępnym etapie pracy - poznanie standardów VDA
• atrakcyjne warunki płacy

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."