Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Kierownik Utrzymania Ruchu

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży meblowej, posiadająca kilka fabryk w Europie. Spółka jest notowana na jednej z kluczowych europejskich giełd papierów wartościowych, osiąga bardzo dobre wyniki sprzedaży i zatrudnia kilka tysięcy pracowników. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata na nowe stanowisko tworzone w związku z budową zakładu:

Kierownik Utrzymania Ruchu (green field)

Miejsce pracy: okolice Suwałk
Nr ref. URSF/0517

Zadania:
• Nadzór nad tworzeniem procesów dotyczących utrzymania ruchu, w tym m. in.: struktury działu, prewencji, gospodarki częściami zamiennymi
• Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji w powierzonym obszarze
• Analiza przyczyn i skutków awarii związanych z pracą maszyn produkcyjnych i infrastruktury
• Zarządzanie podległym zespołem oraz budżetem Działu Utrzymania Ruchu
• Planowanie, nadzorowanie i rozliczanie prac firm zewnętrznych
• Nadzór nad aktualizacją dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych

Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziane doświadczenie z zakresu wdrażania nowoczesnych metod zarządzania UR (preventive / predictive maintenance, FMEA itd.)
• dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
• umiejętność pracy w bardzo dynamicznym środowisku (liczne przezbrojenia, wiele rodzajów produkowanych wyrobów)
• zdecydowanie i odwaga w działaniu
• kreatywność oraz inicjatywa

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• możliwość realizowania autorskich pomysłów organizacji obszaru produkcji (green field)
• liczne szkolenia/kursy/studia
• pracę z nowoczesnymi technologiami (nowy park maszynowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."