Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Kontroler Finansowy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zatrudniające kilka tysięcy osób, obecna na globalnym rynku od kilkudziesięciu lat. Przedsiębiorstwo posiada znaczący, około 10 procentowy udział rynkowy w swojej branży w skali europejskiej. Obecnie w związku z dalszym rozwojem, szukamy osoby na nowe stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. KFN/1211

Zadania:
• analiza wskaźników finansowych i produkcyjnych na potrzeby zarządu i kierowników poszczególnych działów
• udział w przygotowaniu i kontrola budżetu
• analiza zakupów strategicznych o znacznych wolumenach ilościowych i wartościowych
• ścisła współpraca z działem księgowości, produkcji, zakupów, sprzedaży
• doradzanie poszczególnym menedżerem optymalnych rozwiązań na bazie prowadzonych analiz
• uczestniczenie w procesach decyzyjnych dotyczących nowych inwestycji
• raportowanie do Prezesa Zarządu

Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• dobra znajomość j. angielskiego
• samodzielność i komunikatywność
• rozwinięte umiejętności organizacji czasu własnego

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość dalszego rozwoju oraz awansu
• atrakcyjne warunki pracy

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."