Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Naszym Klientem jest wielozakładowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej o globalnym zasięgu. Fabryka w Polsce charakteryzuje się dużą wydajnością masowej produkcji oraz wysokim poziomem automatyzacji procesu wytwórczego opartego o nowoczesny park maszynowy. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wschodnie okolice Poznania
Nr ref. KUR/0312

Zadania:
• nadzór nad pracą kilkudziesięcioosobowego zespołu specjalistów i techników z dziedziny mechaniki oraz automatyki
• stworzenie i nadzorowanie polityki utrzymania ruchu w skali kilkuletniej
• planowanie prac działu, ustalanie harmonogramów przeglądów oraz nadzór nad procedurami rozpoznawania i usuwania awarii
• prowadzenie innowacyjnych projektów mających na celu poprawę efektywności utrzymania ruchu
• zarządzanie ludźmi i relacjami w zespole w celu zapewnienia maksymalnego zaangażowania, dyscypliny i przyjaznej atmosfery w dziale UR
• reprezentowanie działu w ramach współpracy z innymi departamentami, utrzymywanie pozytywnych relacji z obszarem produkcji, BHP, zakupów itd.
• udział w zebraniach przemysłowego komitetu zarządzającego, odpowiedzialnego za kluczowe decyzje w firmie w obszarze produkcyjnym

Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w międzynarodowej firmie produkcyjnej
• dobra znajomość budowy maszyn pod względem mechaniki oraz układów elektrycznych
• znakomite kompetencje menedżerskie, umiejętność motywowanie i kierowania pracami podległego personelu
• mile widziana dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
• mile widziana znajomość nowoczesnych metod stosowanych w zarządzaniu utrzymaniem ruchu, np. TPM, SixSigma Maintenance itp.

Oferujemy:
• odpowiedzialną pracę w stabilnej i jednocześnie dynamicznej firmie w międzynarodowym środowisku
• kontakt z nowoczesnymi technologiami
• możliwość realizacji własnych, autorskich rozwiązań
• atrakcyjne warunki pracy

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."