Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Kierownik logistyki

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej, posiadająca kilkadziesiąt fabryk na całym świecie. Zakład produkcyjny, na potrzeby którego prowadzimy rekrutację, jest dostawcą czołowych producentów samochodów (OEM) oraz wielu firm poziomu Tier 1. Obecnie, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierwonik logistyki

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Nr ref. LDW/0414

Zadania:
• zarządzanie następującymi obszarami w ramach łańcucha dostaw: magazyn surowców, magazyn wyrobów gotowych, planowanie produkcji, transport, obsługa klienta
• ścisła współpraca z innymi menedżerami (produkcja, jakość itd.) w celu optymalizacji przepływu materiałów
• zwiększenie możliwości logistycznych o kilkadziesiąt lub nawet ponad sto procent w przeciągu najbliższych dwóch lat
• przeprowadzenie procesu migracji magazynu do nowej lub dodatkowej lokalizacji
• zarządzania około 20-osobowym zespołem (prawdopodobne znaczne zwiększenie podległego personelu w związku z planami rozwojowymi)
• zapewnienie terminowości dostaw do klientów przy jednoczesnej niskiej strukturze kosztowej
• współpraca z operatorami logistycznymi
• zarządzanie budżetem logistycznym
• bieżący nadzór na kluczowymi KPI

Wymagania:
• doświadczenie w branży motoryzacyjnej (preferowana firma produkcyjna, najlepiej Tier 1 lub Tier 2)
• doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku stopień niższym (kierownik magazynu, kierownik planowania produkcji, kierownik transportu itd.)
• wykształcenie wyższe, preferowane logistyczne + ekonomiczne/biznesowe
• dobra znajomość j. angielskiego lub dobra znajomość j. niemieckiego
• umiejętność projektowania procesów logistycznych (od wizji do nadzoru nad projektem)
• wysoka kultura osobista oraz umiejętność prowadzenia rozmów z klientami

Oferujemy:
• możliwość przeprowadzenia autorskich projektów optymalizacji obszaru łańcucha dostaw
• wraz z rozwojem fabryki możliwość objęcia szerszego zakresu odpowiedzialności
• atrakcyjne warunki pracy w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."