Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Key Account Manager

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern z branży spożywczej. Firma posiada kilkanaście fabryk, z czego kilka zlokalizowanych w Polsce, osiąga ponad miliard Euro przychodu rocznie i współpracuje kilkunastoma tysiącami dostawców. Obecnie na potrzeby polskiego rynku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodnie okolice Poznania
Nr ref. KAMP/0112

Zadania:
• współpraca kluczowymi klientami firmy w jednym z dwóch podstawowych kanałów dystrybucji: (sieci handlowe lub inne fabryki wyrobów spożywczych na terenie Polski)
• negocjacje warunków złożonych, długookresowych umów handlowych
• uzgadnianie z klientami oraz z działami wewnętrznymi firmy warunków współpracy uwzględniających czynniki finansowe (ceny, terminy i warunki płatności), marketingowe i logistyczne
• analizowanie rynku odbiorców i konkurentów oraz wyszukiwanie szans i zagrożeń rynkowych
• pozyskiwanie nowych klientów, szczególnie w razie nowych inwestycji na terenie Polski

Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane, choć niewymagane w branży FMCG)
• wykształcenie wyższe
• znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym
• wysoka świadomość biznesowa oraz umiejętność prowadzenia rozmów handlowych na wysokim szczeblu
• bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• niezbędne narzędzia pracy
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• przyjazną atmosferę w zespole

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."