Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Inspektor nadzoru budowlanego

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, posiadająca kilka fabryk w Polsce, która działa na rynku europejskim od blisko 20 lat, osiąga bardzo dobre wyniki sprzedaży (zwłaszcza eksportowej), zatrudnia kilka tysięcy pracowników i jest notowana na jednej z kluczowych europejskich giełd papierów wartościowych. Główna siedziba w Polsce znajduje się w okolicach Warszawy. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Warszawy
Nr ref. INB/1013

Zadania:
• planowanie prac budowlanych i remontowych we wszystkich fabrykach należących do grupy (m.in. rozbudowa hal produkcyjnych i magazynowych, remonty dachów, instalacji sanitarnych i elektrycznych i inne prace związane z rozbudową lub utrzymaniem budynków) - firma obecnie posiada około 200m2 hal produkcyjnych i magazynowych i systematycznie rozbudowuje infrastrukturę
• przygotowywanie specyfikacji technicznej w ramach zapytań ofertowych na usługi budowlane i remontowe
• udział w negocjacjach i wyborze dostawców
• kontrola jakości i terminowości prowadzonych prac remontowych i budowlanych
• planowanie budżetu remontowego oraz kontrola jego realizacji

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku kierownika/inżyniera budowy lub poszczególnych prac instalacyjnych
• wykształcenie wyższe, budowlane
• mile widziane uprawnienia do prowadzenia prac budowlanych (specjalizacje: konstrukcyjno- budowlana lub instalacyjna)
• dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
• praktyczna wiedza z zakresu prawa budowlanego (uzyskiwanie pozwoleń budowlanych itp.)
• silna orientacja na wynik, umiejętności organizacyjne
• rozwinięte umiejętności zarządzania firmami zewnętrznymi (ekipy budowlane i remontowe)
• gotowość do wyjazdów służbowych - kilka razy w miesiącu po 1 dzień

Oferujemy:
• samodzielne stanowisko raportujące do dyrektora technicznego grupy - możliwość kreowania polityki budowlanej i remontowej firmy
• pracę w stabilnej organizacji, o ustabilizowanej pozycji na rynku

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."