Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Dyrektor Sprzedaży

Naszym Klientem jest wiodący producent wysokiej jakości odzieży ochronnej. Firma w swojej dziedzinie należy do grona najbardziej uznanych producentów w Europie, a swoją przewagę konkurencyjną zawdzięcza bardzo silnie rozwiniętej działalności R&D. Obecnie w związku z faktycznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wschodnia Wielkopolska

Nr ref. DHKJ/1216

Zadania:

• zbudowanie strategii rozwoju sprzedaży, wdrożenie jej oraz nadzorowanie w celu wzmocnienia pozycji na rynku lokalnym oraz europejskim
• zarządzanie całością realizowanej przez firmę sprzedaży (w większości eksportowej)
• zbudowanie większej rozpoznawalności marki na rynku zagranicznym
• zarządzanie i motywowanie zespołu podległych pracowników (ok. 10 osób) oraz kontrolowanie ich pracy
• opracowanie strategii i planów sprzedażowych
• monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o zbliżonym sposobie dystrybucji B2B (bezpośrednio hurtownie/dystrybutorzy, finalni odbiorcy to najczęściej przedsiębiorstwa produkcyjne)
• mile widziane doświadczenie w branży artykułów BHP
• wykształcenie wyższe
• dobra znajomość j. angielskiego, dodatkowo mile widziana znajomość innego języka zachodnioeuropejskiego
• charyzma, zdolność tworzenia wizji oraz umiejętności przywódcze
• samodzielność, dynamizm i komunikatywność
• dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

Oferujemy:

• pracę w renomowanej firmie, o wysokiej dynamice wzrostu
• możliwość wdrażana autorskich pomysłów oraz kształtowania polityki sprzedażowej dla całego przedsiębiorstwa
• atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."