Rekrutacje aktualne:

Rekrutacje zrealizowane:

Dyrektor ds. Logistyki

Naszym Klientem jest międzynarodowa, renomowana firma produkcyjna o wieloletniej tradycji oraz znacznym udziale w rynku europejskim w branży meblarskiej. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 2 tysiące osób pracujących w kilku zakładach. Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Warszawy

Nr ref. DSL/0211

Zadania:
• zarządzanie działami transportu, magazynów i obsługi klienta umiejscowionych w kilku zakładach produkcyjnych
• kierowanie podległym personelem (ok 200 os.)
• inicjowanie i koordynowanie projektów optymalizacji procesów logistycznych
• współtworzenie polityki firmy w zakresie łańcucha dostaw
• nadzór nad wielomilionowym budżetem i udział w jego tworzeniu
• ścisła współpraca z innymi działami firmy (zakupy, produkcja, sprzedaż) oraz z firmami zewnętrznymi (dostawcy usług transportowych oraz klienci)

Wymagania:

• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej oraz międzynarodowego transportu drogowego
• dobra znajomość j. niemieckiego

• dyspozycyjność - liczne podróże
• doświadczenie oraz umiejętności zarządzania grupami pracowników powyżej 50 osób
• silna orientacja na klienta
• dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• możliwość dalszego rozwoju poprzez kierowanie w nowatorskimi projektami
• atrakcyjne warunki pracy

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email:rekrutacja@optivohr.pl podając w tytule nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."